Zondag 17 december

Rekken 1 - Mariënveld 1, 14:00

Mariënveld 2 - GSV'63 2, 10:00

Rietmolen 6 - Mariënveld 3, 10:30

Wedstrijdsecretaris

Walter Koldeweij: 06 51026586Zondag 10 december

Mariënveld 1: Afgelast

Mariënveld 2: Afgelast

Mariënveld 3: AfgelastAanmelden:

Aanmeldingsformulier

Onze vrienden:

Vrienden van de VVM...
Aanmelden:

Aanmeldingsformulier

Onze vriendinnen:

Vriendinnen van de VVM...


V.V. Mariënveld
Waalderweg 7
7263 RX Mariënvelde
Tel: 0544 842268

Opgericht:1 juli 1946
Clubkleur: rood
Email: info@vvmarienveld.nl

PostHeaderIcon Mariënveld 1 speelt 2e bekerwedstrijd gelijk

Donderdagavond 7 september speelde Mariënveld haar tweede bekerwedstrijd tegen DEO in Borculo. Een doelpuntrijke wedstrijd, waarin vele kansen ook nog onbenut werden, eindigde in een 3-3 gelijkspel. DEO was hiermee de morele winnaar aangezien het Mariënveld was dat deze wedstrijd toch zeker had moeten winnen gezien het veldoverwicht en de kansen. DEO en Mariënveld gaan hierdoor samen aan kop met 4 punten uit 2 wedstrijden. Mariënveld speelt haar derde en laatste wedstrijd tegen Zelhem terwijl DEO het opneemt tegen Ulftse Boys. Als Mariënveld haar wedstrijd wint tegen Zelhem en DEO verliest of speelt gelijk tegen het sterker geachte Ulftse Boys, dan is Mariënveld 1 door in de beker!

Mariënveld speelt deze wedstrijd dinsdag 19 september om 19:30 in en tegen Zelhem!

Comments are closed.Daan Hulshof 6

Yori Verheij 4

Michael Scheffer 4

Lloyd Boerboom 4

Bart Visschers 4

Gien Hulshof 3

Bekijk complete lijst...


Volg ons